Penzion Alamo - Velká Úpa

Penzion Alamo

Příjemné ubytování ve Velké Úpě nabízí nově zrekonstruovaný penzion Alamo. Ubytování poskytejme v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem. Sociální zařízení (sprcha, wc) jsou společná. Jeden dvoulůžkový pokoj má sociální zařízení vlastní. V přízemí se nachází jídelna s krbem a TV sloužící též jako společenská místnost. Hned vedle je příjemný malý bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu. Parkování je celoročně zajištěno na vlastním parkovišti. K dispozici je též uzamykatelná úschovna kol a lyží. V zimě jistě začátečníci a rodiny s dětmi ocení menší vlek přímo u penzionu. V létě budete mít k dispozici udržovanou zahradu s dětským hřištěm, bazénem a posezením. Penzion Alamo má každému co nabínout. Pro větší skupiny nabízí jedinečnou možnost pronájmu celého objektu i s kuchyní. Jako jeden z mála v této oblasti Krkonoš v hlavní sezóně nevyžaduje týdenní pobyty. Penzion se nachází u hlavní silnice přímo u zastávky autobusu a skibusu, takže se pohodlně dostanete do lyžařského areálu ve Velké Úpě i Peci pod Sněžkou. Užijte si zimní i letní dovolenou v Krkonoších v penzionu Alamo!

  • Kapacita objektu: 24 osob
  • Vybavení objektu: jídelna s krbem, TV se SAT, bar, letní terasa, zahrada s dětským hřištěm, bazénem, posezením s gilem, WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: umyvadlo, společná sociální zařízení (sprcha, wc), jeden pokoj vlastní sociální zařízení, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • V ceně pobytu navíc ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   prosinec – duben květen – listopad
Osoba / noc vč. polopenze 570 Kč 470 Kč
Děti 3 – 10 let / noc vč. polopenze 470 Kč 370 Kč
Osoba / noc vč. snídaně 450 Kč 350 Kč
Osoba / noc bez stravy 300 Kč
Pronájem celého objektu (max. 24 osob), bez stravy
Objekt / noc 7 700 Kč 6 600 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
Pobyt na jednu noc / osoba 50 Kč příplatek
Doplňkový ceník:
Pes / pobyt (možný po domluvě) 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně nebo polopenze dle ceny ubytování, WiFi internet, parkování u objektu, rekreační a ubytovací poplatky obci, DPH. Při pronájmu celého objektu cena nezahrnuje spotřebu el. energie.

 

 

Potřebujete poradit?

+420 603 163 786, +420 732 961 822

Více informací o Krkonoších

Hledáte více informací o Krkonoších nebo ubytování v jiné části Krkonoš? Navštivte stránky turicko informačního potrálu o regionu Krkonoše. Poznejte krásu celé oblasti, vydejte se za výlety a zážitky do našich nejvyšších hor. Krkonoše mají opravdu co nabídnout, každý si nejde to své. Od wellness služeb až po adrenalinové aktivity, to vše najdete v Krkonoších.
 

Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Chcete u nás prezentovat Vaše ubytovací zařízení?  Registrujte se, budeme Vás kontaktovat.

 

 

Tipy kam v Česku

Adršpašské skály
Tajuplné skalní města Adršpašsko - Teplické skály naleznete kousek od Pece pod Sněžkou. Rodinné penziony v Adršpachu nabízí příjemný komfort ubytování za skvělé ceny. Některé z penzionů mají dokonce výhled na skalní věže. Vydejte de do Adršpachu na výlet či dovolenou.

České Švýcarsko
Plavili jste se již soutěskami ve Hřensku? Pokud ne, tak nečekejte a rezervujte si včas to pravé ubytování. Hřensko patří mezi hlavní střediska národního parku, odkud se také může vydat i do Německa. Vyberte si z nabídky ve všech částech regionu skal, soutěsek a stolových hor. 
 

Penzion Alamo

Pec pod Sněžkou-Velká Úpa 260
Vzdálenost od centra: 1,5 km
Poloha: malý vlek u objektu
Parkování u objektu: celoročně

Telefon:
+420 603 163 786
+420 732 961 822

 

Poloha na mapě

Certifikace a ocenění

Kontakt

Rezervační centrum ubytování Pec pod Sněžkou Pondělí - pátek: 08:00 - 17:30 info@region-krkonose.cz
To Top